#1 2008-04-01 14:39:21

Andrys

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-29
Posty: 29
Punktów :   

Oddział 2!!

http://i50.photobucket.com/albums/f343/kljs/soifon.png



Soifon: Kapitan
Zanpautou:Suzumebachi
Jego nieuwolniona forma to normalna katana (chociaż rękojeść przypomina bardziej te, jakie miały chińskie szable). Gdy Soifon wypowie komendę zabij wroga śmiertelnym żądłem (尽敵螫殺, jinteki shakusetsu), pogromca kurczy się i zmienia się w żółto-czarne "żądło" noszone na środkowym palcu prawej dłoni.

Pierwsze ukłucie żądła naznacza przeciwnika znakiem przypominającym motyla zwanym Znakiem Pszczelego Kwiatu (蜂紋華 houmonka); Soi Fong opanowała tą umiejętność do tego stopnia, iż znak nie zniknie póki ona tego nie będzie chciała. Drugie ukłucie żądłem w to samo miejsce, niezależnie od mocy przeciwnika, kończy się jego śmiercią.

Ostateczna forma pogromcy wciąż pozostaje nieznana.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Offline

 

#2 2009-06-17 17:07:16

Soifon

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 1
Punktów :   

Re: Oddział 2!!

zajęta


Imię:Soifon

Zanpautou:Suzumebachi
Jego nieuwolniona forma to normalna katana (chociaż rękojeść przypomina bardziej te, jakie miały chińskie szable). Gdy Soifon wypowie komendę zabij wroga śmiertelnym żądłem (尽敵螫殺, jinteki shakusetsu), pogromca kurczy się i zmienia się w żółto-czarne "żądło" noszone na środkowym palcu prawej dłoni.

Pierwsze ukłucie żądła naznacza przeciwnika znakiem przypominającym motyla zwanym Znakiem Pszczelego Kwiatu (蜂紋華 houmonka); Soi Fong opanowała tą umiejętność do tego stopnia, iż znak nie zniknie póki ona tego nie będzie chciała. Drugie ukłucie żądłem w to samo miejsce, niezależnie od mocy przeciwnika, kończy się jego śmiercią.

Ostateczna forma pogromcy wciąż pozostaje nieznana.


Statystyki:

szybkość: 100
zwinność: 70
energia: 100
siła: 30

zabici puści:120
zabici arrancarzy:--

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.celuloidowo.pun.pl www.wspolnotagloriapark.pun.pl www.potter.pun.pl www.wenzel.pun.pl www.gadulstwo.pun.pl